Контакти

м. Львів

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Роздача листівок

     Якщо Ви хочете повідомити широкій аудиторії про відкриття нового магазину, салону, розширення сфери діяльності компанії, появу нового товару на ринку чи інше, то оптимальним рекламним інструментом за співвідношенням: "ціна / швидкість реакції / ефективність", буде - роздача листівок.

     Роздача листівок промоутерами - це доступний та ефективний рекламний інструмент, який має багато переваг порівняно з іншими видами реклами, серед всіх можна виділити наступні:
     - цільову аудиторію обирає клієнт (наприклад, роздавати листівки тільки жінкам віком від 25-ти до 45-ти років, чи ін.);
     - місце рекламування обирає клієнт (наприклад, біля певного ТЦ, в якому знаходиться магазин клієнта, чи ін.);
     - встановлюється тривалий контакт потенційного споживача з рекламною продукцією (наприклад, користування календариком з рекламою, чи листівка яка дає право на знижку, чи візитка з контактними даними, чи ін.), таким чином підвищується ефективність рекламного впливу на потенційного споживача;      - через промоутера встановлюється двосторонній комунікативний зв'язок між виробником товарів чи послуг (замовником реклами) та потенційним споживачем цих товарів чи послуг;
     - організація і проведення такої рекламної акції вимагатиме порівняно невеликих витрат коштів та часу, що, в свою чергу, є також немаловажливим аргументом.

     Роздають листівки промоутери переважно в місцях найбільшого скупчення людей: центр міста, в торгових центрах та ін. В залежності від специфіки промо-проекту та побажань клієнта, місцями роздачі листівок можуть бути також: біля автостанцій, вокзалів, ринків, бізнес-центрів, також на перехрестях та світлофорах водіям в автомобілі, на автостоянках та паркінгах в автомобілі під двірники чи ручки, та багато інших.

      Роздача листівок у Львові будь-якого типу та складності - це один з видів промо-акцій, які на професійному рівні організовує та проводить BTL-агенція "NRG Promo".

     Щоб замовити роздачу листівок у Львові чи інших містах Львівської області - дзвоніть або пишіть нам, контактна інформація - в розділі "Контакти"

Роздачі листівок, які ми проводили: